...
Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Wynajem samochodu 7 osobowego Tarnów

TWS GROUP

Od 70zł/doba

Szukasz samochodu na wynajem?

Wybierz typ wynajmu, termin oraz pojazd który Cię interesuje

lub

Wynajem aut 7 osobowych i minivanów

Planujesz rodzinną wycieczkę, a może potrzebujesz pokazać Polskę swoim gościom zza granicy? Niezależnie od tego, czy wynajem samochodu 7 osobowego jest Ci potrzebny na  wakacje z większą grupą znajomych czy może na wyjazd służbowy dla większej ilości pracowników – z nami będzie on zakończony sukcesem. Wynajem busa to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Wypożyczalnia samochodów Brzesko, Tarnów, Kraków, Rzeszów

Dzięki temu będziesz mógł zmniejszyć koszty za paliwo, sprawić, że wszyscy członkowie wyjazdu będą czuli się komfortowo, a dodatkowo sporo zaoszczędzić. W odniesieniu do sytuacji, gdyby wypożyczone zostały dwa auta, wynajem samochodu 7 osobowego będzie tańszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem

Wypożyczalnia samochodów Polska

Auto 7 osobowe wynajem w Tarnowie

Wynajem samochodu 7 osobowego umożliwia komfortową jazdę kierowcy wraz z nawet sześcioma pasażerami. Dzięki dużej przestrzeni bagażowej, nie musisz martwić się o miejsce na walizki czy inne potrzebne przedmioty większych gabarytów. Możesz skorzystać z usługi dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Wynajem samochodu 7 osobowego nie jest problematyczny pod względem specjalnych uprawnień do jego prowadzenia. Gdy pośród uczestników podróży znajduje się osoba, która zechce prowadzić i ma zwyczajne prawo jazdy kategorii B, może podjąć się tego bez problemów. Zaplanuj swoją wymarzoną wycieczkę, z nami Ty decydujesz, jak Ci wygodniej.

Prowadzisz firmę i wysyłasz pracowników na delegacje? Pracujesz za granicą i potrzebujesz pewnego auta na trasę?

30% Rabatu na stałą współpracę wynajmu auta 7 osobowego w Tarnowie!

W naszej wypożyczalni samochodów w Tarnowie
dostaniesz idealne warunki! Niska cena i wysokie limity kilometrów, elastyczne warunki wynajmu!

Skontaktuj się z nami!

Wybierz swoją opcję

Wynajem samochodu

7 osobowego

- opcje:

wynajem samochodu 7 osobowego Tarnów

Krótkoterminowy

od jednego dnia do kilkunastu/kilkudziesięciu dni.

wynajem samochodu 7 osobowego Tarnów

Długoterminowy

od sześciu miesięcy do roku

Zadzwoń i wypożycz samochód w Tarnowie lub okolicach!

*Możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres!
Wypożyczalnia aut Kraków, Tarnów, Brzesko, Rzeszów

Często zadawane pytania (FAQ)

Wynajem minivanów Tarnów

Tak, jest to możliwe. Dla pełnej wygody, mamy w swojej ofercie opcje  wyjazdu za granice. Możliwość ta dotyczy większości krajów Członkowskich Unii Europejskiej i strefy Schengen. Na tę okoliczność konstruujemy specjalną umowę, więc należy to zaznaczyć przy chęci wynajmu.

Nie. Wiemy, że samochodami czasem nasi Klienci potrzebują pokonać bardzo wiele kilometrów i nie ograniczamy w ich w tym. Istnieje możliwość zrobienia takiej ilości kilometrów, jaka będzie Ci potrzebna. W przypadku wynajmów długoterminowych limit ustalany jest indywidualnie.

Tak, możliwe jest przedłużenie umowy. Należy jednak odpowiednio wcześniej zgłosić chęć przedłużenia umowy.

Tak, płatność gotówkowa jest jak najbardziej akceptowalna.

Tak, tak działają nasze zasady. Samochód wynajmowany jest naszym Klientom z pełnym bakiem paliwa i chcemy, aby w takim samym stanie był zwrócony. Jeżeli do ostatniego tankowania do pełna nie dojdzie, Klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami za paliwo.

Tak, nasze samochody są ubezpieczone pakietami full assistanse. Klient nie musi martwić się o te kwestie.

Zalecamy przede wszystkim rozmowę telefoniczną. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Dbamy o nasze samochody, jednak losowe sytuacje na drodze mogą się zdarzyć. W przypadku zdarzeń noszących znamiona kolizji drogowej bądź też awarią samochodu zapraszamy Państwa do kontaktu z numerem naszego biura.

Tak, prosimy o kierowanie indywidualnych zapytań o możliwe rabaty. W zależności od tego, jaka oferta ma być przygotowana, możemy zaproponować konkretne kwoty zniżek. Dla naszych stałych Klientów wprowadzamy zawsze dodatkowe zniżki na wynajem samochodu. Rabaty nie łączą się.

Nie jest to przez nas akceptowane. Wynajęty samochód 7 osobowy może prowadzić osoba, która została uprawiona do tego i jest wskazana w umowie najmu samochodu.

Tak, obowiązkowa kaucja jest zabezpieczeniem dla naszej firmy na wypadek, gdyby samochód przy zwrocie posiadał nowo nabyte uszkodzenia. Jeśli Klient przyczynił się do powstania w okresie wynajmu samochodu rysek, wgnieceń lub innych poważniejszych uszkodzeń jest zobowiązany do poinformowania o tym naszą wypożyczalnię. Kaucje zwracane są po zakończeniu okresu użytkowania samochodu. Wysokość kaucji jest zawsze zawarta w umowie, więc od początku obie strony mają świadomość jak wygląda system kaucyjny, co ułatwia cały proces wypożyczenia auta lub busa. 

Pamiętaj, że bezpieczna jazda zmniejsza ryzyko wystąpienia szkody, a tym samym dodatkowych kosztów. Zwracaj uwagę na przepisy ruchu drogowego obowiązujące w danym kraju.

Wypożyczalnia aut Tarnów - TWS GROUP

Mieście tarnów ile kosztuje wypożyczenie

Tarnów ile kosztuje wypożyczenie auta

Wynajem samochodów dostawczych


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.