...
Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Wypożyczalnia busów Tarnów

od 99zł/ doba

Szukasz samochodu na wynajem?

Wybierz typ wynajmu, termin oraz pojazd który Cię interesuje

lub

wypożyczalnia busów

Wypożyczalnia busów

Tarnów

Organizujesz większą wycieczkę? Potrzebujesz sporej przestrzeni w pojeździe? A może chcesz bezstresowo zorganizować przeprowadzkę? Wypożyczalnia busów Tarnów będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wycenimy dla Ciebie opcję, która najbardziej pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadbaj o swój komfort.

Wypożyczalnia busów na wesele Tarnów

Coraz więcej Par Młodych zajmuje się także organizacją transportu weselnego dla swoich gości. Jeżeli pragniesz, aby na weselu znalazły się najbliższe jej osoby i bez względu na odległość, jaka dzieli ich od kościoła, czy miejsca świętowania mogły komfortowo dojechać, skorzystaj z wypożyczalni busów na wesele.

Bus na wesele to rewelacyjne rozwiązanie, gdy znaczna gości mieszka z dala od miejsca uroczystości. Wynajem busa dla gości weselnych to przede wszystkim wygoda podróżowania w dużym, atrakcyjnie wyposażonym, nowoczesnym samochodzie oraz ogromna przestrzeń bagażowa. Dodatkową zaletą jest spora oszczędność paliwa przy jednoczesnej dużej pojemności baku.

Prowadzisz firmę i wysyłasz pracowników na delegacje? Pracujesz za granicą i potrzebujesz pewnego auta na trasę?

30% Rabatu na stałą współpracę z wypożyczalnia busów Tarnów

W naszej wypożyczalni samochodów w Tarnowie
dostaniesz idealne warunki! Niska cena i wysokie limity kilometrów, elastyczne warunki wynajmu!

Skontaktuj się z nami!

Wypożyczalnia busów Tarnów - wygoda podróżowania

Wypożyczalnia busów, którą tworzymy jest przystosowana do Twoich potrzeb. Każdy bus osobowy, jaki posiadamy na wynajem, gwarantuje fantastyczne parametry techniczne, wysokiej jakości wyposażenie oraz optymalny komfort podróżowania zarówno dla pasażerów, jak i dla kierowcy w trakcie prowadzenia. 

Mimo większych gabarytów nasze busy sprzyjają wygodnej podróży. Oferowane na wynajem samochody prowadzą się bardzo podobnie do standardowych aut osobowych. Jeśli bus kojarzy Ci się z mało wygodnym pojazdem, musisz wiedzieć, że wypożyczalnia busów Tarnów posiada auta komfortowe, wyposażone w duże, elektryczne lusterka, wspomaganie kierownicy oraz wygodną przednią szybę, zapewniająca dobrą widoczność. 

Za bezpieczeństwo dodatkowo odpowiada system ABS. Wybierz nowoczesne udogodnienia, które sprawiają, że wynajem busów w naszej firmie będzie prawdziwą przyjemnością.

*Możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres!
Wypożyczalnia aut Kraków, Tarnów, Brzesko, Rzeszów

Często zadawane pytania (FAQ)

Wynajem busów i minivanów

Tak, jest to możliwe. Dla pełnej wygody, mamy w swojej ofercie opcje  wyjazdu za granice. Możliwość ta dotyczy większości krajów Członkowskich Unii Europejskiej i strefy Schengen. Na tę okoliczność konstruujemy specjalną umowę, więc należy to zaznaczyć przy chęci wynajmu.

Nie. Wiemy, że samochodami czasem nasi Klienci potrzebują pokonać bardzo wiele kilometrów i nie ograniczamy w ich w tym. Istnieje możliwość zrobienia takiej ilości kilometrów, jaka będzie Ci potrzebna. W przypadku wynajmów długoterminowych limit ustalany jest indywidualnie.

Tak, możliwe jest przedłużenie umowy. Należy jednak odpowiednio wcześniej zgłosić chęć przedłużenia umowy.

Tak, płatność gotówkowa jest jak najbardziej akceptowalna.

Tak, tak działają nasze zasady. Samochód wynajmowany jest naszym Klientom z pełnym bakiem paliwa i chcemy, aby w takim samym stanie był zwrócony. Jeżeli do ostatniego tankowania do pełna nie dojdzie, Klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami za paliwo.

Tak, nasze samochody są ubezpieczone pakietami full assistanse. Klient nie musi martwić się o te kwestie.

Zalecamy przede wszystkim rozmowę telefoniczną. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Dbamy o nasze samochody, jednak losowe sytuacje na drodze mogą się zdarzyć. W przypadku zdarzeń noszących znamiona kolizji drogowej bądź też awarią samochodu zapraszamy Państwa do kontaktu z numerem naszego biura.

Tak, prosimy o kierowanie indywidualnych zapytań o możliwe rabaty. W zależności od tego, jaka oferta ma być przygotowana, możemy zaproponować konkretne kwoty zniżek. Dla naszych stałych Klientów wprowadzamy zawsze dodatkowe zniżki na wynajem samochodu. Rabaty nie łączą się.

Nie jest to przez nas akceptowane. Wynajęty samochód 7 osobowy może prowadzić osoba, która została uprawiona do tego i jest wskazana w umowie najmu samochodu.

Tak, obowiązkowa kaucja jest zabezpieczeniem dla naszej firmy na wypadek, gdyby samochód przy zwrocie posiadał nowo nabyte uszkodzenia. Jeśli Klient przyczynił się do powstania w okresie wynajmu samochodu rysek, wgnieceń lub innych poważniejszych uszkodzeń jest zobowiązany do poinformowania o tym naszą wypożyczalnię. Kaucje zwracane są po zakończeniu okresu użytkowania samochodu. Wysokość kaucji jest zawsze zawarta w umowie, więc od początku obie strony mają świadomość jak wygląda system kaucyjny, co ułatwia cały proces wypożyczenia auta lub busa. 

Pamiętaj, że bezpieczna jazda zmniejsza ryzyko wystąpienia szkody, a tym samym dodatkowych kosztów. Zwracaj uwagę na przepisy ruchu drogowego obowiązujące w danym kraju.


Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.